Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy, Szanowni Rodzice,

Za nami sobą wiele miesięcy wytężonej pracy. Stawialiśmy czoła różnym przeszkodom i wyzwaniom.
Wytrwale walczyliśmy o zdobycie wiedzy i osiągaliśmy sukcesy.
Gratuluję Uczniom wyników w nauce, jesteście dumą szkoły!

Podziękowania dla Rady Rodziców oraz dla wszystkich rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci,
a naszych uczniów. Dziękuję za Waszą pomoc, wsparcie, pracę i zaangażowanie w ich rozwój.

Całemu gronu pedagogicznemu dziękuję za ciężką i rzetelną pracę włożoną w wychowanie młodego pokolenia. Za sumienność na każdym stanowisku, za otwartość na zmiany oraz za wszelkie inspiracje i kreatywność w działaniach, które pomogły naszym młodym podopiecznym w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Życzę wszystkim udanych wakacji! Wypoczywajcie i gromadźcie siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapominajcie o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni.
Wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi, szczęśliwi i chętni do podejmowania wyzwań.

Elżbieta Golińska

WSZYSTKO O REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH  :   TU