SPOTKANIA NOWOROCZNE

W dniu 9 stycznia 2019 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w spotkaniach kolędowych  w parafii św. Krzysztofa i Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym.
Na spotkanie z seniorami w parafii św. Krzysztofa wybrali się uczniowie klasy 6a , którzy przygotowali krótki program o tematyce bożonarodzeniowej. Przy akompaniamencie gitary  uczniowie zaśpiewali  razem ze starszymi osobami znane , piękne kolędy i przypomnieli fragmenty Pisma Świętego o narodzeniu Pana Jezusa. Swój występ dzieci zakończyły życzeniami dla seniorów i wręczyły pamiątkowe kartki. Po kolędowaniu był czas na rozmowy przy herbacie            i cieście.
W tym samym dniu uczniowie klasy 8 c wybrali się do tyskiego OREW-u aby kolędować z podopiecznymi  i pracownikami ośrodka. Występ spotkał się z bardzo życzliwym przyjęciem. Nasi uczniowie mogli spędzić czas  z niepełnosprawnymi dziećmi, którym pomagają w ramach wolontariatu i poznać pracę ośrodka.

11 stycznia 2019