RESTAURANT MENU

Zdalne zajęcia języka angielskiego czyli realizacja lekcji nie w szkole, to nie tylko lekcje online. Nie siedzimy przed ekranami całymi dniami, a przynajmniej się staramy. Lekcje indywidualne z lektorem,  transmisje na żywo, webinary, lekcje z platformą elearningową, quizy itp. Metod jest bardzo wiele. Jaki sposób nauczania jest najlepszy to zależy od indywidualnych preferencji uczniów. A co jest potrzebne do przeprowadzenia zdalnych zajęć języka angielskiego dla klas młodszych? To już wie Pani Magdalena Wacławek, która pobudza kreatywne myślenie do nauki słówek, do wdrażania formuł gramatycznych i budowania komunikacji w obcym języku. Na postawie prac, które wykonujemy pod jej nadzorem, pokazujemy co można skonsumować w restauracji, w co wyposażamy nasz dom. Wartości kształtujące młodego człowieka poznawaliśmy na podstawie harcerstwa i skautingu. Czy zdążymy pooglądać te prace na wystawach w szkole?

25 maja 2020