ZAJĘCIA Z TECHNIKI

zdalne nauczanie

Podczas nauki zdalnej nie zapominamy również o naszym bezpieczeństwie. Uczniowie klas ósmych po wcześniejszych instrukcjach nauczyciela, w swoich domach uczyli się bandażować (nawet zwierzakom nie udało się uciec), natomiast uczniowie klas szóstych podczas lekcji techniki wykonali ciekawe plakaty, które wyjaśniają jak ważne jest wiedzieć, w jakim miejscu przy torach i w jakim celu znajdują się “żółte naklejki”. W czasie nauki na odległość nie zapominamy również o kreatywności i dokładności. Uczniowie klas czwartych wykazali się ogromną fantazją przy wykonaniu prac z masy porcelanowej i masy solnej, a uczniowie klas szóstych starannie składali serwetki. Wszystkich pozdrawia on-line Pani Agnieszka Krasuska.

26 maja 2020