PIELUSZKA DLA MALUSZKA

PIELUSZKASzkolne Koło Wolontariatu po raz kolejny przygotowało akcję charytatywną „Pieluszka dla Maluszka”. Polegała ona na zbiórce pampersów, które przekazane zostały domom samotnej matki, domom dziecka, hospicjom oraz rodzinom wychowującym małe dzieci. Zbiórka pieluszek trwała od 1-30 maja 2016 roku. Finał akcji i przekazanie pieluszek potrzebującym nastąpił podczas pikniku kończącego Archidiecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny w Katowicach. Akcja organizowana jest co roku z inicjatywy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Katowickiej.
W naszej szkole zebraliśmy 640 pampersów, 12 paczek chusteczek nawilżanych i mydło. W całej Archidiecezji Katowickiej zebrano ponad 44000 pieluszek. Serdecznie dziękuję za przyłączenie się do akcji.

28 maja 2016