Z ORTOGRAFIĄ ” NA TY”

  • Serdecznie gratulujemy naszej koleżance Natalii Maj z kl.VI a, która w bieżącym roku szkolnym uzyskała Tytuł Bezbłędnego Szóstoklasisty w Powiatowym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w SP nr 22 w Tychach.
  • 02 czerwca 2016 r odbył się finał Szkolnego Konkursu Ortograficznego o tytuł Mistrza Ortografii Szkoły Podstawowej nr 18.Rzetelni, odważni, niechimeryczni , niehisteryczni ,zahartowani w ortograficznych bojach uczestnicy konkursu z niebywałym hartem ducha zaimponowali jury swoją nietuzinkową wiedzą na temat pisowni wyrazów typu: żółtobrzeżek, chyżo, chorzy i hożo.Zwycięzcami konkursu zostali:

Im Gabriela Czyż kl. V c
II m Julia Szczyszczaj kl. V b; Konrad Czekaj kl. VI a
III m Bartosz Dąbrowski kl. VI b

  • 10 czerwca 2016 r w ramach obchodu Święta Szkoły odbyła się kolejna edycja konkursu ortograficznego o Tytuł Bezbłędnej Rodziny Szkoły Podstawowej nr 18. Drużyny , w których skład wchodzili członkowie jednej rodziny, dzielnie zmagały się z ortograficznymi bykami. Zaszczytny tytuł Bezbłędnej Rodziny otrzymali: Paweł Hadasz z kl. IVb z mamą- panią Anną. II m zajęły Hania Gaj z kl. IVb z mamą -panią Renatą. III m zdobyły dwie drużyny: Aleksander Pinkowski z kl. IIa z mamą- panią Darią oraz Zuzanna Nocuń z kl. IVb z ciocią- Małgorzatą Bąk i kuzynką- Kornelią Bąk. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy niebywałej odwagi i hartu ducha! Zapraszamy także do udziału w kolejnych edycjach konkursu.
25 czerwca 2016