DZIEŃ KULTURY UCZNIOWSKIEJ

27 maja 2016r odbył się w naszej szkole Dzień Kultury Uczniowskiej realizowany na podstawie programu własnego Pani Małgorzaty Nowakowskiej „Czapki z głów”. W tym szczególnym dniu mogliśmy zgłębić swoją wiedzę na temat zasad savoir- vivre, uczestnicząc w lekcji żywego słowa, w czasie której rozwiązywaliśmy między innymi quiz na temat bon ton. Uczniowie klas IV za pomocą ilustracji wykonanych różnymi technikami przedstawili najważniejsze zasady obowiązujące każdego młodego, kulturalnego człowieka. Szóstoklasiści wzięli udział w turnieju, którego najważniejszą zasadą była gra fair play. Dopełnieniem tego dnia była wizyta w bibliotece miejskiej oraz Muzeum Miejskim w Tychach. Uczestniczyliśmy także w wycieczce ,w czasie której przewodnik barwnie opowiadał nam o historii Tychów i okolic.

27 maja 2016