KONCERT UMUZYKALNIAJĄCY

Cyklicznie odbywające się w naszej szkole koncerty umuzykalniające są odpowiedzią na zapotrzebowanie pogłębiania treści muzycznych w edukacji szkolnej. W szczególności na kształtowanie umiejętności słuchania muzyki, doskonalenie ekspresji wokalne, rozwijanie kreatywności muzycznej i dostarczanie podstawowej wiedzy z zakresu historii muzyki oraz jej teorii. Zależy nam na wykształceniu dziecka jako znawcy muzyki, jako słuchacza, jako wykonawcy i twórcy muzyki. Gościliśmy dzisiaj artystę  Pana Dariusza Wantuch – lidera zespołu Avocado, finalistę programu Must Be The Music. Tematem koncertu były instrumenty perkusyjne melodyczne oraz latynoamerykańskie takie jak marakasy, cynga, bongosy, cabasa.

24 stycznia 2018