RUDOLPH – THE RED-NOSED REINDEER

Uczniowie z klasy 3b i 3a biorący udział w zajęciach rozwijających zainteresowania uczniów językiem angielskim  ,,English is easy ’’ zaprezentowali sztukę:,, Rudolph- the Red-Nosed Reindeer” ( Rudolf- czerwononosy Renifer). To pouczające przedstawienie jest opowieścią o potrzebie tolerancji i akceptacji wbrew wszelkim odmiennościom. Historia Renifera Rudolfa przypomina nam  o potrzebie bycia dobrym dla drugiego człowieka i akceptowania go takim jaki jest, a przede wszystkim dostrzegania jego wewnętrznego piękna i dobroci.
Bohaterowie przedstawienia to: Narrator, który wprowadzał widzów w świat bajki o Rudolfie,  Rudolf, Mama Rudolfa, Święty Mikołaj i 8 reniferów. Wszyscy aktorzy bardzo ładnie zaprezentowali grane przez siebie postacie. Na koniec wszyscy zaśpiewali piosenkę : „It’s Christmas Day”, a Święty Mikołaj rozdał każdemu dziecku malutką niespodziankę.

11 stycznia 2018