WYCIECZKA DO TURZY

Sto lat temu w Fatimie.
W tym roku obchodzimy setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. W związku z tym wydarzeniem uczniowie naszej szkoły zapoznali się na lekcjach religii z życiem dzieci – świadków objawień: Hiacynty, Franciszka i Łucji.
Uczniowie starszych klas wykonali plakaty tematyczne poświęcone wydarzeniom w Fatimie sprzed stu lat.
11 maja 2017 roku odbył się konkurs wiedzy dla uczniów klas czwartych i piątych. Wyniki drużyn:
I miejsce Zuzanna Gnacikowska, Wiktoria Nycz kl. 5a
II miejsce Ewa Wilczyńska, Nikola Białczak kl. 5c
III miejsce Maja Boduszek, Michalina Pająk kl. 4b
Dzieci z klas 2a, 2b, 3a odbyły pielgrzymkę do Turzy Śląskiej do Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Dzieci dziękowały za dar Pierwszej Komunii Świętej razem ze swoimi wychowawczyniami, katechetkami i bliskimi.

12 czerwca 2017