WAKACJE

Życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień, oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
Wakacje to czas odpoczynku od książek, zeszytów, szkoły, porannego wstawania. Wielu z was będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków naszej ojczyzny. Wędrówki szlakami górskimi, jeziora, morze – pozostaną na zawsze najpiękniejszymi wakacyjnymi wspomnieniami młodości. Życzę wszystkim, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dyrektor szkoły Elżbieta Golińska

19 czerwca 2019