SZLACHETNA PACZKA

Szkoła Podstawowa nr 18 po raz kolejny wzięła udział w akcji „Szlachetna Paczka” organizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna. Objęliśmy pomocą rodzinę, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej . Dzięki Państwa życzliwości, dobroci i hojności  udało się nam zebrać wszystkie potrzebne rodzinie rzeczy: żywność, środki czystości, buty, ubrania,kołdrę ,poduszkę, pościel, koce, ręczniki ,blender,ciśnieniomierz,glukometr,czajnik elektryczny, mop,ale przede wszystkim chodzik rehabilitacyjny,pieluchy jednorazowe ,podkłady higieniczne i piłeczki do rehabilitacji ręki. Dary (chodzik i 47 pełnych kartonów) zostały przekazane rodzinie 8 grudnia 2018 roku.  Wszystkim, którzy zaangażowali się w to dobre dzieło i przez to sprawili wiele radości potrzebującym z serca dziękujemy.Organizatorzy

16 grudnia 2018