PACZUSZKA DLA CHOREGO MALUSZKA

W listopadzie 2017 r nasza szkoła włączyła się w akcję pomocy dla Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci, która wspiera Świetlikowo w Tychach. Zbieraliśmy najbardziej potrzebne produkty do pielęgnacji, aby ułatwić opiekę nad dziećmi chorymi. Akcja spotkała się z dużym zrozumieniem ze strony dzieci, rodziców i pracowników szkoły. Dzięki ich wrażliwości udało się zebrać następujące produkty:

Pościel – 4 komplety, Pampersy – 4 opakowania, Chusteczki nawilżane – 31 szt., Płyny do płukania – 13 szt., Oliwka – 5 szt., Mydełka – 18 szt., Smoczki, gryzaczki – 15 szt., Kremy do pielęgnacji – 28 szt., Szampony – 41 szt., Pudry – 7 szt., Kosmetyki w saszetkach – 11 szt., Patyczki – 1 szt., Gąbki – 4 szt., Kocyk – 1 szt., Deserki – 8 szt.
Dziękujemy wszystkim , którzy okazali serce chorym dzieciom.

23 listopada 2017