Lekcja na łonie natury

Lubicie obcować z naturą i czerpać z niej uzupełniając wiedzę z kartek podręczników. My też! W dniu 28.10.2016 z kolegami i koleżankami z klasy V B udaliśmy się na wycieczkę do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. W parku mogliśmy bezpośrednio obcować z naturą i dziką przyrodą. Karmiliśmy sarny, muflony i inne zwierzęta leśne z ręki. Najbardziej polubiliśmy naszych leśnych przewodników: trzy kózki, które wszędzie za nami chodziły. Mogliśmy zobaczyć pokazy lotów ptaków drapieżnych oraz sów. Jastrząb, myszołów i orzeł latały dosłownie przy naszych głowach. Uzupełniliśmy wiedzę i poznaliśmy nowe wiadomości o zwyczajach leśnych zwierząt. Nie zabrakło też czasu na zabawy zręcznościowe w niezwykłym parku zabaw. Wróciliśmy do domu pełni wrażeń i nowych doświadczeń.

17 listopada 2016