KUCHNIA DLA NIEPODLEGŁEJ

Podczas szkolnych obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu działaniach przygotowanych z tej okazji. Jednym z punktów imprezy było wspólne przygotowywanie niepodległościowych babeczek. Uczniowie z zapałem lukrowali i obsypywali wypieki kolorowymi koralikami. Zwieńczeniem akcji było udekorowanie każdej babeczki mini flagą na cześć Niepodległej. Dodatkowo kto miał tylko ochotę mógł wyrazić swą narodową przynależność farbując włosy w kolory barw narodowych, atrakcją było również malowanie twarzy. Podczas finału uczniowie ułożyli z ozdobionych wypieków liczbę 100 upamiętniającą tegoroczne wydarzenie. I oczywiście skonsumowali dowody świętowania.

13 listopada 2018