EDUKUJEMY NA 7

W GKS Tychy Edukujemy na 7!

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do programu. Zgłosiło się 100 kibiców.

Klub rozpoczął nową akcję skierowaną do najmłodszych kibiców. W rywalizacji udział wezmą przedszkola i szkoły podstawowe. Najbardziej aktywni mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Dla zwycięzców przewidziano m.in udział w treningu z pierwszą drużyną GKS Tychy, koszulki z autografami, rozegranie pokazowego meczu czy zakończenie roku szkolnego na murawie Stadionu Miejskiego.

Dzieci będą mogły liczyć również na ciekawe niespodzianki, przyznawane za regularne obecności na meczach.

Konsekwentnie dążymy do kreowania wizerunku Stadionu Miejskiego w Tychach, jako przyjaznego, bezpiecznego miejsca, sprzyjającego rodzinnym wyjściom. Jesteśmy głęboko przekonani, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych kibiców GKS-u Tychy, zbudujemy na lata społeczność przywiązaną i oddaną naszej drużynie – mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

W przedszkolach i szkołach, które zgłoszą się do akcji „Edukujemy na 7!” cyklicznie będą przeprowadzane lekcje z piłkarzami GKS Tychy, podczas których zawodnicy odpowiedzą na pytania, zaprezentują sztuczki piłkarskie oraz pokażą w jaki sposób kibicować na Stadionie.

Uczniowie szkół, które zadeklarują chęć udziału w akcji, otrzymają książeczki, w których zbierać będą naklejki – przyznawane za każdego dorosłego opiekuna przyprowadzonego na mecz. Dzieci, klasy, przedszkola i szkoły będą rywalizowały w odrębnych kategoriach o zwycięstwo, o którym zadecyduje ilość zebranych punktów. Naklejki będzie można odbierać w punktach zlokalizowanych na Stadionie Miejskim. Wolontariusze będą obecni podczas meczów ligowych GKS Tychy. Stoiska zostaną uruchomione od spotkania derbowego z GKS Katowice.

Za zdobycie określonej ilości naklejek, uczestnicy akcji otrzymują następujące bonusy i nagrody:

możesz przeczytać o wszystkim tutaj:  http://gkstychy.info/pilka/294,edukujemy_na_7/

17 marca 2019