Book Tour z Babą Jadzią.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Jagiełły w Tychach zaprosiła do udziału V edycji Międzyszkolnej Akcji Czytelniczej Book Tour z…Babą Jadzią.  W dniu 5 grudnia mieliśmy przyjemność gościć autorkę książek dla dzieci panią Dominikę Gałkę. W tegorocznej akcji czytelniczej i spotkaniach z lekturą „Baba Jadzia z parteru” biorą udział najmłodsi uczniowie z 22 szkół podstawowych z Tychów, Pszczyny i Katowic. Podczas imprezy uczniowie mieli możliwość poznać inne tytuły autorki, porozmawiać o jej pracy, życiu i twórczości, zadać pytania, ale przede wszystkim obcować z pisarką o wcale niemałym, ciekawym dorobku literackim dla dzieci. Pomysłodawcą  i organizatorem jest pani Magdalena Krawczyk bibliotekarka z SP18. Dziękujemy za pomoc zawsze chętnym do współpracy pracownikom Biblioteki. Swoich podwoi użyczyła nam gościnna Mediateka.

6 grudnia 2022