AKADEMIA DLA NIEPODLEGŁEJ

Odzyskanie niepodległości przez Polskę to ważna data w naszej historii. W tym roku obchodziliśmy   stulecie tego wydarzenia
W naszej szkole podjęto szereg działań związanych z uroczystymi obchodami tej rocznicy.
9 listopada odbyła się akademia przygotowana przez klasę 7b pod kierunkiem pana Pawła Kubicy oraz Romana Czopika.
Akademię rozpoczęto uroczystym odśpiewaniem czterech zwrotek ,,Mazurka Dąbrowskiego”, uczniowie klas I-III wyrecytowali wiersz ,, Kto ty jesteś”. Następnie odbyła się część artystyczna którą zakończyło wystąpienie pani dyrektor Elżbiety Golińskiej oraz  wręczenie uczniom dyplomów za udział w konkursie recytatorskim.
Akademię zakończyło wspólne radosne  odśpiewanie  piosenki ,, Kocham Cię Polsko”.

11 listopada 2018