ZAPRASZAMY NA 50-te URODZINY SZKOŁY

W 1967  r. naukę  w Szkole Podstawowej nr 18 w Tychach  podjęło   722  uczniów w 20 oddziałach. Trudno uwierzyć, że od tamtych wydarzeń upłynęło już pół wieku. Jubileusz ten jest doskonałą okazją do podsumowania pięćdziesięciu lat działalności szkoły, podzielenia się wspomnieniami oraz spotkania się z koleżankami i kolegami ze szkolnych ław. Chcemy to uczynić 22 września 2017 r., organizując szereg uroczystości i spotkań z udziałem naszych absolwentów oraz społeczności miasta Tychy.

Współczesność stawia przed nami kolejne wyzwania. Nasza szkoła, jako placówka z bogatą tradycją i doświadczeniem, mająca na celu dobro swoich uczniów, wypełnia stawiane przed nią zadania, kształcąc i wychowując młodzież, która będzie odnosiła sukcesy oraz odnajdzie swoje miejsce w nowoczesnym społeczeństwie. Liczymy, że wsparcie obchodów naszego jubileuszu  będzie dla młodego pokolenia przykładem solidarności i zaangażowania w życie lokalnej społeczności. Zapraszamy serdecznie uczniów i ich rodziców, nauczycieli,pracowników, absolwentów,społeczność lokalną oraz wszystkie osoby kiedykolwiek zaangażowane w edukację i pracę w naszej placówce, związane przez współpracę i zaangażowanie społeczne.

17 sierpnia 2017