XX Jubileuszowy Rajd Jesienny

30.09.2017 r. w Węgierskiej Górce odbył się XX Jubileuszowy Rajd Jesienny,w którym udział wzięli wspaniali uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły :)Drużyna Trampy zdobyła III miejsce w konkursie pierwszej pomocy! Świstaki i Żabki też się świetnie bawiły. Wyposażeni w dobry humor,apteczkę,mapę i kompas maszerowaliśmy z uśmiechem i pieśnią na ustach po cudnym Beskidzie Śląskim.Pogoda przepiękna ,krajobrazy malowane przez polską złotą jesień zapierały dech w piersiach…Podczas marszu ,recytując fragmenty Pana Tadeusza dzieci zbierały grzyby:)a w koszu grzybów było w bród..chłopcy brali krasnolice ,panienki za wysmukłym goniły borowikiem , a p.Kania podziwiała muchomory. W trakcie rajdu przeprowadzone były konkursy: pierwszej pomocy,wiedzy turystycznej oraz po raz pierwszy konkurs sprawnościowy. Młodzi turyści po dniu pełnym wrażeń i atrakcji szczęśliwie powrócili do swoich domów.

5 października 2017