TPD DLA HOSPICJUM

Każdy czuje, że święta Bożego Narodzenia są magicznym czasem .Gdy nadchodzą święta wszyscy tryskają pozytywną energią . W tym okresie ludzkie serca staja się bardziej wrażliwe na zło czynione innym . Wiele osób angażuje się w zbiórki na rzecz biednych , niedożywionych , bezdomnych i wszystkich ludzi potrzebujących pomocy . Wszyscy są dla siebie mili i uprzejmi .W tym okresie ludzie mają dużo pracy , stroją i sprzątają domy , przygotowują potrawy ,chcą jak najlepiej przygotować się do wigilii. Ludzie, by sprawić sobie jeszcze większą przyjemność obdarowują się wzajemnie prezentami i śpiewają kolędy. Uczniowie ze Szkolnego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci postanowili obdarować pensjonariuszy tyskiego hospicjum, ich rodziny oraz personel. Wykonali ozdoby świąteczne – wieńce z orzechów o żołędzi, bombki z masy solnej, stroiki i karty z noworocznymi życzeniami. Wesołych Świąt !

8 grudnia 2017