SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE, TURNIEJ SZACHOWY

Uczennice Sp 18 zdobyły II miejsce w mistrzostwach miasta Tychy w sztafetowych biegach przełajowych. Zawodniczki pobiegły w składzie: Zofia Brzoza 6B, Balbina Gargula 6B, Kamila Krawiec 4C, Emilia Colik 4C, Barbara Komudzińska 5A i Oliwia Glinkau 5B. Te same zawodniczki zdobyły VII miejsce w rejonowych zawodach w sztafetowych biegach przełajowych.
Uczniowie Sp 18 zdobyli II miejsce w mistrzostwach miasta Tychy w sztafetowych biegach przełajowych. Zawodnicy pobiegli w składzie: Wojciech Rogalski 6B, Bartosz Rogalski 6B, Szymon Wadas 5A, Bartosz Miszczak 5B, Dawid Tokarski 6A i Łukasz Duda 5A. Ci sami zawodnicy wywalczyli VII miejsce w rejoniwych zawodach w sztafetowych biegach przełajowych.
Uczniowie Sp 18 zajęli IX miejsce w mistrzostwach miasta Tychy w szachach. Naszą szkołę reprezentowali: Justyna Bury 5A, Anna Godzik 5A, Mateusz Czypionka 5A, Mikołaj Dąbrowski 5A i Maksym Malinowski 5B.

1 listopada 2017