SZLACHETNA PACZKA 2017

Szkoła Podstawowa nr 18 po raz kolejny wzięła udział w akcji „Szlachetna Paczka” organizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna. Objęliśmy pomocą rodzinę, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej . Dzięki Państwa życzliwości, dobroci i hojności  udało się nam zebrać wszystkie potrzebne rodzinie rzeczy: żywność, środki czystości, buty, ubrania, przybory szkolne ,kołdrę ,poduszki pościel, koce, ręczniki, mikrofalówkę ,ale przede wszystkim meblościankę, nową szafę ,biurko, krzesła do biurek , tapczan, szafkę na buty ,a nawet gitarę -marzenie starszej, niewidomej dziewczynki. Dary (meble i 40 pełnych kartonów) zostały przekazane rodzinie 9 grudnia 2017 roku. Wszystkim, którzy zaangażowali się w to dobre dzieło i przez to sprawili wiele radości potrzebującym z serca dziękujemy. Organizator Gabriela Bartusiak.

16 grudnia 2017