Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia każdego roku obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Głównym przesłaniem akcji jest podnoszenie społecznej świadomości na temat osób z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera, a charakterystycznym motywem tego dnia jest kolor niebieski. W dniu 2 kwietnia każdy może wyrazić swą solidarność z osobami z autyzmem poprzez: oświetlenie domu na niebiesko; nałożenie ubrania w kolorze niebieskim; dodania niebieskiej żarówki lub puzzla do swego profilu na facebooku lub strony internetowej. Jak co roku, przygotowaliśmy w szkole wiele działań przybliżających tematykę. Czytajcie o tym na naszym fb.Nasze zaangażowanie może wiele zmienić w tym temacie. Bądźmy razem w  Światowym Dniu Świadomości Autyzmu !!!!!!

Spektrum autyzmu. Jak rozpoznać pierwsze sygnały?

30 marca 2023