SprzątamyDlaPolski

W związku z organizowaną w całej Polsce akcją Klubu Młodych Stowarzyszenia „Dla Polski”, pn. #SprzątamyDlaPolski, włączyli się  do udziału w tym projekcie uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 18 im. Władysława Jagiełły w Tychach. Akcja miała miejsce w dniu 22 kwietnia .Śmieci zostały zbierane przy budynku szkoły, w jej najbliższej okolicy oraz na terenach zielonych. Jest to akcja ekologiczna mająca na celu wspólną troskę o naszą planetę oraz najbliższe środowisko w naszej lokalnej społeczności.
Akcja jest objęta Patronatem Honorowym m.in. Prezes Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministerstwa Edukacji i Nauki, Dyrektor Generalny Lasy Państwowe, Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej-Piotr Mazurek.
My również braliśmy udział w akcji – czytaj na facebooku.
25 kwietnia 2022