Nasza uczennica tańczy….

m0f1215233948b24.jpeg

Tancerki Stowarzyszenia D WAY OF LIFE więcej niż taniec! pomyślnie przeszły przez polskie eliminacje do Dance World Cup, najbardziej prestiżowej imprezy tanecznej na świecie! W eliminacjach wystartowało ponad 220 prezentacji, a oceniało je międzynarodowe jury. Awans wytańczyła m.in.  uczennica SP 18 : Maja Cybulska (solo jazz, solo modern).
Tancerki Natalia, Maja, Natasza i Nina, to niezwykle utalentowane, ambitne i pozytywne dziewczyny. Z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego treningu i występu, co przekłada się na sukcesy. W dniu kwalifikacji ich marzenie zaczęło się spełniać… ale prawo startu w czerwcowych finałach w San Sebastián, w Hiszpanii, to dopiero początek

W związku z wysokimi kosztami udziału w tym wielkim wydarzeniu, chcemy zachęcić Was do wsparcia „zrzutki”. Bądźcie częścią tej przygody.

https://zrzutka.pl/5zemwr

2 czerwca 2022