Mikołajki

6 grudnia to data wszystkim znana. Dzień, kiedy przychodzi do dzieci Św. Mikołaj jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w ciągu całego roku. Klasa I a spędziła ten dzień wyjątkowo. Podczas warsztatów świątecznych, połączyliśmy się TELEMOSTEM z Mikołajem, usłyszeliśmy opowieści o jego życiu i świętach. Każdy mógł się dowiedzieć kto naprawdę rozdaje prezenty i co Mikołaj robi przez cały rok. Rozmowa ze Świętym została umilona własnoręcznym wyrobem pierniczków. Każdy mógł wyciąć z ciasta świąteczny kształt, a po upieczeniu, ozdobić swoje wypieki. Na zakończenie czekała na dzieci największa niespodzianka- spotkanie z Mikołajem ” na żywo”. Chyba wszyscy byli grzeczni, bo Mikołaj przygotował dla każdego prezent. Całe szczęście, że my też pomyśleliśmy o naszym gościu i poczęstowaliśmy go naszymi pierniczkami.

6 grudnia 2016