KARNAWAŁ

W naszej placówce bale były i są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Bale maja różną formę, nie brakuje  zabaw przy muzyce i konkursów. Dobrze wiemy, że wspaniale zorganizowane bale rozwijają u dzieci inwencję twórczą, wpływają na ich poziom koordynacji słuchowo – ruchowej i zaspokajają naturalną potrzebę ruchu.DSC_6103
Warunkiem udanego balu jest dobrze opracowany program  – zabawy i konkursy  mające różny stopień trudności i  dostosowane do aktualnych możliwości danej grupy dziecięcej. Tak właśnie jest u nas. Na wszystkich uczestników czekają zawsze różnego rodzaju nagrody. Różnorodność strojów karnawałowych i tym razem budziła podziw. Nie chciało się do domu wracać. Ale za rok……znów karnawał! A teraz możesz zobaczyć tegoroczną galerię.

2 lutego 2017