Zdrowo jem – Słodyczom NIE!

zdalna nauka.

FORUM ZDROWIA DLA RODZICÓW: SŁODYCZE? NIE NA ZDROWIE! Forum zdrowia dla rodziców to okazja do przekazania rodzicom tej samej porcji wiedzy, którą zdobyły ich dzieci podczas realizacji zadań w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”. Forum najlepiej przeprowadzić w ramach planowanych wywiadówek z rodzicami, ale cóż…On-line też można. Rodzice otrzymali materiały edukacyjne, mieli możliwość konsultacji. Dodatkowo w ramach Forum rodzice zapoznali się z dokonaniami swoich dzieci – zdjęciami, rysunkami itp. – wykonanymi w trakcie realizacji projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”. Pani Ewa Mateja zachęcała rodziców z kl. I do pomocy dzieciom w wypełnianiu kart pracy oraz do wspierania dzieci podczas realizacji przewidzianych zadań. Oprócz przeprowadzenia prelekcji nauczyciel  przekazał rodzicom materiały edukacyjne, np. ulotkę „Co dzieje się w naszych organizmach gdy zjemy cukier?”. W ramach zajęć dzieci mogą przygotować własne ulotki lub nauczyciel może opracować własny sposób prezentacji wiedzy rodzicom na forum.  Uczniowie mogą tez zrzec się konsumpcji słodkich ciast na rzecz marchewki i szpinaku. Damy radę!

 

14 kwietnia 2020