ZDROWE TYCHY – FINAŁ

6-osobowa reprezentacja szkoły wzięła udział w uroczystości podsumowującej program „Zdrowe Tychy”. Finał odbył sie w Hali Sportowej w Tychach. Reprezentanci na początek zostali powitani i zostały przedstawione konkurencje sportowe: 8 stacji;na każdej z nich znajdowały się proste zadania sportowe w których oprócz predyspozycji fizycznych liczył się spryt oraz refleks. Zadania angażowały każdego uczestnika grupy. Uczniowie wykazali się umiejętnością celnego rzucania woreczkiem do kosza, strzelania piłeczką do bramki, rzucania krążkiem na tyczkę, szybkim podbijaniem piłeczki ping-pongowej, skakaniem na skakance, robieniem przysiadów i brzuszków, a także skakaniem jak najdalej się uda. Po krótkiej przerwie zostały ogłoszone wyniki konkurencji i wręczono nagrody indywidualne i zespołowe. Naszym reprezentantom udało się wywalczyć puchar w kategorii D – skok w dal. Każda grupa otrzymała certyfikat, pamiątkową maskotkę i upominki dla każdego uczestnika.

19 czerwca 2018