ZDROWE CIAŁO – ZDROWY DUCH

W mistrzostwach miasta Tychy dziewczynki z rocznika 2005 i młodsze zdobyły II miejsce. Wyprzedziła nas jedynie ze Szkoła Sportowa 19.

W mistrzostwach miasta w koszykówce dziewcząt z rocznika 2005 i młodsze, nasza szkoła zdobyła V miejsce.
Szkołę reprezentowały: Zofia Brzoza, Marta Florkiewicz, Oliwia Pajer, Anna Bartecka, Kornelia Krzyżanowska, Oliwia Marszałek, Zuzanna Skapczyk, Natalia Ziółkowska, Balbina Gargula, Maja Boduszek, Nikola Białczak, Oliwia Owczarek.

W mistrzostwach miasta Tychy w koszykówce dziewcząt rocznika 2005 i młodsze, nasza szkoła zajęła IV miejsce
Reprezentantki to: Zofia Brzoza, Marta Florkiewicz, Alicja Kowalczyk, Oliwia Pajer, Kornelia Krzyżanowska, Zuzanna Skapczyk, Joanna Doniec, Oliwia Deptułą, Marzena Harazin, Nikola Białczak.
16 kwietnia 2018