#ZOSTANWDOMU

Znalezione obrazy dla zapytania: ZOSTAŃ W DOMU

Informujemy, że w okresie zawieszenia zajęć w szkole od 16 do 25.03.2020 szkoła zostaje zamknięta.

Kontakt ze szkołą jest możliwy drogą elektroniczną  SP18@oswiata.tychy.pl lub przez dziennik elektroniczny Librus.

Przypominamy, że czas zawieszenia zajęć nie jest czasem wakacji.

Zajęcia są prowadzone przez platformy internetowe, media społecznościowe, dziennik elektroniczny

–  w zależności od uzgodnień z nauczycielami przedmiotów.

Można też zapoznać się z propozycją pasm edukacyjnych w telewizji i wykorzystać do pracy samodzielnej.

Pasma edukacyjne TVP, TVP ABC i TVP Kultura – propozycje dla uczniów i nauczycieli

pasma_edukacyjnetvp729x308Od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczynają emisję specjalnych pasm  edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Oferta zawiera nie tylko filmy fabularne, dokumentalne, propozycje publicystyczne, ale również produkcje Teatru Telewizji, dostosowane do podstawy programowej. Zachęcamy do uwzględnienia materiałów prezentowanych na kanałach Telewizji Polskiej do zdalnej pracy z uczniami w czasie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach.

Pasmo edukacyjne w TVP ABC

Już od ubiegłego tygodnia kanał TVP ABC w godzinach 8:00-13:00 emituje codzienne, edukacyjne pasmo dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Programy te nie są przerywane reklamami. Wśród wielu propozycji jest m.in. codzienny program „Al-chemik”, który w przystępny sposób wyjaśnia zjawiska chemiczne i fizyczne oraz „Zaczarowany świat”, zajmujący się trudnymi pojęciami związanymi ze sztuką, teatrem i muzyką. TVP ABC ma w swojej ofercie również takie programy jak: magazyn ciekawostkowy „Teleranek”, audycję o zwierzętach „Zagadki zwierzogromadki”, program promujący czytanie książek „Zwierzaki czytaki” oraz serwis informacyjny dla najmłodszych „Studio ABC”.

Oferta programowa TVP Kultura od 16 do 20 marca 2020

W ramach swojej oferty TVP Kultura przygotowała zestawienie propozycji programowych dostosowanych do potrzeb uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wśród nich znajdują się programy, filmy i Teatry Telewizji będące ekranizacją lektur obowiązkowych
i uzupełniających.

Poniżej prezentujemy godzinowy harmonogram w poszczególnych dniach od 16 do 20 marca br.

MYJ RĘCE CHROŃ ŻYCIE

Znalezione obrazy dla zapytania: myj ręce

16 marca 2020