ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Dyrektor szkoły informuje, że w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w tym roku szkolnym nie będzie uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Wręczenie świadectw odbywać się będzie 26 czerwca 2020 r./ piątek/ według podanego harmonogramu.

Wszystkie osoby odbierające świadectwa muszą stosować się do zasad bezpieczeństwa, dlatego obowiązują maseczki i rękawiczki ochronne. Każdy odbierający świadectwo powinien mieć własny długopis, by poświadczyć odbiór świadectwa. Oczekując na odbiór świadectwa należy zachować dystans społeczny min. 1,5 m. Po odebraniu dokumentu  nie należy gromadzić się przy budynku szkolnym ( zarówno uczniowie, jak i rodzice) tylko udać się do domu.

Harmonogram odbioru świadectw znajduje się pod koronawirusem.

 

Akademia kończąca mijający rok znajduje się pod bukietem.

 

23 czerwca 2020