ZAGŁOSUJ !!!!!

Miasto moje wirtualnie

W naszej szkole realizowany jest projekt Erasmus +. Polega on na współpracy między szkołami z różnych Państw. W ciągu dwóch lat mieliśmy odbyć kilka wyjazdów uczniów i nauczycieli do tych Państw. Niestety z powodu epidemii podróże, w szczególności z uczniami, są zawieszone. W tym roku uczniowie mieli odwiedzić nasze miasto i naszą szkołę. Niestety nie mogą tego obecnie uczynić. Chcielibyśmy zaproponować im wirtualną wycieczkę po naszym mieście w formie gry Escape Room on-line. Na zajęciach dodatkowych chcielibyśmy stworzyć grę w języku angielskim, która pokaże najbardziej atrakcyjne punkty naszego miasta. W grę chcielibyśmy wpleść różne zagadki takie jak krzyżówki, rebusy, rozwiązywanie szyfrów. Dzięki temu nasi koledzy ze szkół partnerskich z Belgii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Rumunii będą mogli zwiedzić Tychy wirtualnie.

Prosimy o głosy na masz projekt :

https://projekt z SP 18 Tychy

i tak codziennie do 11 grudnia 🙂