WSPÓŁPRACA Z MBP

W poniedziałek 21 stycznia uczniowie klasy 6b odwiedzili filię nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach. Celem spotkania było zachęcenie uczniów do korzystania z zasobów biblioteki, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz propagowanie literatury. Pani bibliotekarka opowiadała młodzieży o zasadach korzystania z biblioteki i zgromadzonym księgozbiorze. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich wyborach czytelniczych i dyskutowali o różnicach w odbiorze filmów i słowa pisanego. Wysłuchali fragmentu Hobbita J. R. R. Tolkiena i obiecali doczytać historię do końca. Mogli także zapoznać się dostępnym na półkach księgozbiorem oraz poznać ulubione i najczęściej wypożyczane książki w bibliotece. A o wszystko zadbała Pani Barbara Dubaj.

27 stycznia 2019