„Wartości w życiu człowieka”

Czy istnieją wartości, którymi kierujesz się w życiu na co dzień? Poszukujesz ich również w życiu oraz w innych ludziach? Zapewne tak. Smutnym jest fakt nie kierować się żadnymi wartościami w życiu. A jakimi Ty akurat się kierujesz? Pamiętaj, że Twoja priorytetowa wartość, najważniejsza dla Ciebie, może być nieco inna od wartości, która dla drugiego człowieka ma akurat duże znaczenie. Każdy z nas jest inny, każdy ma inne cele, każdy również poszukuje takich wartości, które są akurat dla niego istotne. Tyczy się to wielu aspektów życia. I o tym właśnie staraliśmy się dyskutować na zajęciach. A pretekstem do tego był konkurs zorganizowany przez nauczycieli SP nr 8 w Tychach. Wzięliśmy w konkursie udział i zdobyliśmy nagrody. 1 msc. Michał Dołgań kl.2d, 2 msc. Emilia Augustyniak 2f, 3 msc. Laura Grodzka 4c. Nagrodą było zaproszenie na radosny piknik rodzinny i udział w wielu rewelacyjnych zabawach.

15 października 2016