WAKACJE

Po raz ostatni widzieliśmy się moi drodzy w tym roku szkolnym. Dziś zakończył się kolejny etap Waszej edukacji. Tak jak co roku przed wakacjami nadszedł czas pożegnań.

Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten dzień. Pandemia pokrzyżowała plany wielu ludziom na całym świecie. Miała również wpływ na ostatnie miesiące tego roku szkolnego. Przymusowa izolacja, zawieszenie zajęć, zdalne nauczanie, zawirowania z egzaminem ósmoklasisty odbiły się również na naszym szkolnym życiu.

Dziś możemy powiedzieć daliśmy radę. Podołaliśmy tym wyzwaniom. Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, które wcześniej nie były naszym udziałem. Gratuluję Wam osiągnięć tych małych i dużych, z których Wy i My możemy być dumni. Mam nadzieję, że wiedza i umiejętności, które nabyliście w tym roku szkolnym będą procentować w przyszłości.

Dziękujemy Waszym Rodzicom, którzy dzielnie towarzyszyli naszym poczynaniom. Służyli pomocą w trudnych chwilach, byli dla nas wsparciem i ostoją.

Wszystkim życzę udanych wakacji, wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny.

Dyrektor szkoły – Elżbieta Golińska

26 czerwca 2020