TURNIEJ TENISOWY

Pierwszy w tym sezonie turniej tenisowy o puchar Dyrektorów tyskich szkół podstawowych już za nami. Po jesienno-zimowych  przygotowaniach, uczniowie klas 1-3 mieli w końcu okazję sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami z innych szkół. Naszą szkołę reprezentowała dziewiątka uczniów, w tym wielu debiutantów.W pierwszych klasach sił swoich spróbowali Oliwer Krupa i Borys Pytlarz, w drugich Szymon Frejer, Manuel Atoyan oraz Adam Godzik a trzecie klasy reprezentowali Maciej Fojcik, Weronika Kiełowska, Antonina Zawadzka i Grzegorz Stacha. Po ponad trzygodzinnej rywalizacji i zaciętych pojedynkach,  pierwsze miejsce w kategorii klas pierwszych zdobył Oliwer Krupa wygrywając wszystkie mecze, a na najniższym stopniu podium stanęli Antosia i Maciek oboje w kategorii klas trzecich. Tuż za podium, czyli na czwartym miejscu znalazł się debiutant Kuba Frejer wynikiem meczu  10:5 dla przeciwnika. Następny turniej już w piątek 19-tego maja. Czekamy z niecierpliwością na kolejne sukcesy.
10 maja 2017