RUDOLPH – THE RED-NOSED REINDEER

Uczniowie z klasy 2a biorący udział w zajęciach rozwijających zainteresowania uczniów językiem angielskim  ,,Through four seasons with English  ’’ ( Przez cztery pory roku z językiem angielskim) zaprezentowali sztukę:,, Rudolph- the Red-Nosed Reindeer” ( Rudolf- czerwononosy Renifer). To pouczające przedstawienie jest opowieścią o potrzebie tolerancji i akceptacji wbrew wszelkim odmiennościom. Historia Renifera Rudolfa przypomina nam  o potrzebie bycia dobrym dla drugiego człowieka i akceptowania go takim jaki jest, a przede wszystkim dostrzegania jego wewnętrznego piękna i dobroci.
Bohaterowie przedstawienia to:  Rudolf, Mama Rudolfa, Siostra Rudolfa, Święty Mikołaj i 4 renifery. Wszyscy aktorzy bardzo ładnie zaprezentowali grane przez siebie postacie. Na koniec wszyscy zaśpiewali piosenkę : „It’s Christmas Day”, a Święty Mikołaj rozdał każdemu dziecku, nauczycielom i przybyłym gościom  malutką niespodziankę.
Zajęcia prowadzi Pani Magdalena Wacławek według programu własnego.

5 stycznia 2020