RUDOLPH- THE RED-NOSED REINDEER

Uczniowie z klasy 1b i 1c  biorący udział w zajęciach rozwijających zainteresowania uczniów językiem angielskim  prowadzonych według programu innowacyjnego p. Magdaleny Wacławek :,, Through four seasons with English ’’( Przez cztery pory roku z językiem angielskim)  zaprezentowali sztukę:,, Rudolph- the Red-Nosed Reindeer” ( Rudolf- czerwononosy Renifer). To pouczające przedstawienie jest opowieścią o potrzebie tolerancji i akceptacji wbrew wszelkim odmiennościom. Historia Renifera Rudolfa przypomina nam  o potrzebie bycia dobrym dla drugiego człowieka i akceptowania go takim jaki jest, a przede wszystkim dostrzegania jego wewnętrznego piękna i dobroci.

Bohaterowie przedstawienia to:  Rudolf, Mama Rudolfa, Święty Mikołaj i 8 reniferów. Wszyscy aktorzy bardzo ładnie zaprezentowali grane przez siebie postacie. Na koniec wszyscy zaśpiewali piosenkę : „It’s Christmas Day”, a Święty Mikołaj rozdał każdemu dziecku malutką niespodziankę.

3 lutego 2019