PACZUSZKA DLA CHOREGO MALUSZKA

W listopadzie 2019 r nasza szkoła włączyła się w akcję pomocy dla Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci, która wspiera Świetlikowo w Tychach. Zbieraliśmy najbardziej potrzebne produkty do pielęgnacji, aby ułatwić opiekę nad dziećmi chorymi. Podopiecznymi Fundacji są dzieci do 18 roku życia z terenu całego województwa śląskiego. Akcja spotkała się z dużym zrozumieniem ze strony dzieci, rodziców i pracowników szkoły. Dzięki ich wrażliwości udało się zebrać potrzebne  produkty:

Pampersy,pieluszki tetrowe,prześcieradła,podkłady,chusteczki nawilżane ,płyny do płukania ,proszki do prania,kremy do pielęgnacji ,mleczka,żele ,szampony, grzechotki,ubranka niemowlęce,płyny do prania,oliwki, balsamy,mydła,kołderkę dla niemowlęcia.

Dziękujemy wszystkim , którzy okazali serce chorym dzieciom.

20 listopada 2019