ODWIEDZINY MAKSA

Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych odwiedził nas MAKS CZYJT, nasz kolega i uczeń,  który obecnie przebywa na leczeniu w Austrii. Wspólnie z koleżankami i kolegami ze swojej klasy 7A spędził kilka chwil, podczas których dowiedzieliśmy się jak spędza czas za granicą, jak przebiega leczenie, oglądając nasze wspólne zdjęcia z poprzednich lat wspominaliśmy miłe chwile. Spotkanie to przypomniało wszystkim, że przyjaźń nie zna ograniczeń, nie zniszczy jej choroba, odległość czy mijający czas. Maksiu poczęstował wszystkich smakołykami przywiezionymi z Austrii, klasa 7A również przygotowała dla Maksa prezent, który będzie mógł zabrać ze sobą do Austrii i kiedykolwiek na niego spojrzy przypomną mu się znajome twarze. Z inicjatywy Samorządu Szkolnego, Maks otrzymał zbiorowy prezent od wszystkich klas, prace uczniów, w których życzą Maksowi wszystkiego co najlepsze, zapewniając tym samym o swojej pamięci i wsparciu.

Wpis Mamy Maksa z facebooka:    Tydzień temu Nasz Wojownik spędził w swoich ukochanych Tychach …. i odwiedził swoją Szkołę jak i spotkał się ze swoją klasą. Była radość ogromna za co gorąco dziękujemy p.Dagmarze Kajzar i klasie 7 A, za cudowne pełne niespodzianek spotkanie jak i całemu Samorządowi Szkolnemu za to że pamiętają o Maksie i ze wspierają go w tej ciężkiej dla niego walce.

Zachęcamy do odwiedzania tej strony, nazywa się: Walczymy dla Maksa.

19 lutego 2019