Międzynarodowy Dzień Kota 17.02.

17 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kota. Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała„Kocią Olimpiadę” czyli konkurs, w którym uczestnicy musieli przygotować POMPON KOTA lub KOTA Z MASY SOLNEJ. Po dostarczeniu pracy plastycznej należało wykonać kartę pracy. Tutaj na śmiałków czekały trudne labirynty, zagadki matematyczne, czy zadania sprawdzające spostrzegawczość. Udział w konkursie wzięło 27 uczniów z klas 1-3.
Komisja oceniła wszystkie dostarczone kociaki wraz z kartami pracy i wyłoniła zwycięzców.
I miejsce – Franek Ziębiec i Ala Głąb
II miejsce – Piotrek Pacanowski
III miejsce – Hania Wróbel
Wyróżnienie – Natan Kwiatkowski
Gratulujemy i zapraszamy wszystkich uczestników do biblioteki szkolnej po odbiór nagród i dyplomów.
Już dzisiaj można było zobaczyć w bibliotece wszystkie prace dzieci. Wystawę można oglądać do czwartku 23 lutego. Dodatkowo na przerwie dla dzieci z klas 1-3 można posłuchać bajek czytanych przez starszych uczniów.

     

17 lutego 2023