I TYSKI TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Podczas matematyczno-informatycznej  części I. Tyskiego Turnieju Szkół Podstawowych organizowany przez Szkołę Podstawową nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tychach, uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu informatyki, historii komputerów, programowania robotów. Dokonywali obliczeń matematycznych, sprawdzali nie tylko wiedzę, ale i refleks, składali tangram oraz odmierzali miarą. W tej części najlepszym okazał się nasz zespół. 31 maja odbył się IV i ostatni zarazem etap Turnieju . W tym etapie naszą „Osiemnastkę” reprezentowali Daniel, Stasiu i Wojtek, którym dzielnie kibicowały Natalia, Marta i Oliwia. Był to dzień rozgrywek sportowych?⛹?‍♀️??

Ostatecznie po podsumowaniu wszystkich etapów uplasowaliśmy się na ? miejscu.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim naszym uczniom, którzy przyczynili się do tej wygranej
Za rok spotykamy się w SP 10, która dzisiaj okazała się najlepsza.
Gratulacje dla wszystkich drużyn. To była świetna zabawa
Podziękowania dla SP 14 za pomysł i organizację Turnieju. Podziękowania dla koordynatora w naszej szkole – Pani Elżbiecie Woźniak.
Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym.
1 czerwca 2022