GRATULACJE DLA KAROLINY !

W dniach 14-17.02.2019 w Krynicy Zdroju odbyła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w łyżwiarstwie figurowym. W kategorii junior młodszy B złoty medal zdobyła tyszanka, reprezentantka woj. śląskiego – Karolina Białas.

Karolina stanęła na najwyższym stopniu podium, osiągając w końcowej klasyfikacji przewagę ponad 10 pkt. nad rywalkami.  Bardzo dobrze przejechane dwa programy, w których Karolina wykonała podwójne axle, potrójne toe loopy oraz piruety i kroczki na najwyższy poziom, pozwoliły Karolinie na zwycięstwo z tak znaczną przewagą. Tym samym Karolina uzyskała tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Junior Młodszy B.

Karolina jest uczennicą 8 klasy SP nr 18 w Tychach, łyżwiarstwo figurowe trenuje od 9 lat w Uczniowskim Klubie Łyżwiarskim SPIN Katowice, pod okiem trenerki Pani Marii Domagały.

20 lutego 2019