EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Już od kilku lat organizowany jest w naszej szkole  Europejski Dzień Języków, który ma na celu wzbogacenie wiedzy naszych uczniów na temat krajów Unii Europejskiej i zachęcenia ich do nauki języków obcych. W tym roku szkolnym  reprezentanci klas IV-VIII przygotowali gazetki na temat wylosowanego przez klasę kraju Unii Europejskiej. Nauczyciele języków obcych naszej szkoły zorganizowali konkurs plastyczno- językowy na najciekawszy plakat. W konkursie brali udział uczniowie klas II i III.

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz zostali nagrodzeni upominkami.

Oto wyniki konkursów:

NAJCIEKAWSZA GAZETKA
I miejsce: klasa 8a
II miejsce: klasa 8b
III miejsce: klasa 8c

NAJCIEKAWSZY PLAKAT
KLASY 2:
I m: Hubert Przystupa      kl.2a
II m: Kornelia Czechowicz  kl.2c
III m: Szymon Gardas:      kl 2a

WYRÓŻNIENIA: Nikola Skiba kl.2b
Wiktoria Augustyniak kl.2c,
Kamila Pacanowska kl.2c,
Zofia Stacha kl.2c,
Wojciech Florkiewicz kl. 2c

KLASY 3:
I m: Tola Skiba            kl.3c
II m: Amelia Zborowska     kl.3a
III m: Dima Małysheuski:   kl 3a

WYRÓŻNIENIA: Nicola Rozner kl.3a,
Natalia Lisicka kl.3a,
Martyna Matuszewska kl.3a

17 listopada 2019