DZIEŃ KOTA

KOCIA OLIMPIADA

17 lutego obchodziliśmy w bibliotece szkolnej Święto Kota. Z tej okazji został przygotowany konkurs dla uczniów klas 1-3 pt. KOCIA OLIMPIADA.
Zadaniem dzieci było przygotowanie POMPON-KOTA, czyli kota z włóczki. Wszystkie dostarczone prace plastyczne były bardzo ciekawe i pomysłowe. W drugim etapie konkursu uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test. Aby poradzić sobie z tym zadaniem należało wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem, wiedzą matematyczną, znajomością języka angielskiego, oraz spostrzegawczością. Konkurs przygotowały Panie bibliotekarki Pani Magdalena Krawczyk i Katarzyna Jarosz.

W konkursie wzięło udział 39 osób. Jury po podliczeniu punktów wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce –  Lilianna Kuźdub – 2b
II miejsce – Hanna Wróbel – 1c
Paweł Kściuczyk – 1c
Zofia Stacha – 3c
III miejsce – Milena Rybak – 1a
Jagoda Kocur – 1c
Maria Ryguła – 2c
Samuel Iwański – 3a
                       Gratulujemy zwycięzcom!

27 lutego 2021