COOLINARNI MISTRZOWIE

….to tytuł międzyszkolnego konkursu dla klas IV zorganizowanych w SP 11. Przedstawicielki naszej szkoły LENA KUREK i MAŁGORZATA GONSIOR zdobyły grupowo II miejsce. Celem konkursu była konfrontacja wiedzy kulinarnej, zachęcenie do wprowadzania w domowych jadłospisach urozmaiconych potraw, podniesienie świadomości dotyczącej zdrowego odżywiania. W pierwszym etapie przygotowaliśmy logo restauracji serwującej zdrowe śniadania, drugi to rywalizacja na wiedzę i prawność fizyczną. Kluczowym zadaniem okazało się wykonanie pasty kanapkowej z przygotowanych produktów. Wszyscy uczestnicy wracali do domu z ekologicznymi torbami pełnymi akcesorów, donicami mięty i dyplomami. Zespół przygotowała Pani Bożena Saczek.

15 maja 2018