CERTYFIKAT ŚLĄSKIEJ SIECI SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE

Po prawie 3 latach realizacji programu 2 marca 2018 r. przystąpiliśmy do Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie i otrzymaliśmy certyfikat. Realizowaliśmy trzyletni program „SILNY I ZDROWY CHODZĘ DO SZKOŁY”. W tym dniu w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatu, w której uczestniczyli: wojewódzki koordynator, zaproszeni goście ze środowiska lokalnego, zaproszenie dyrektorzy szkół, rodzice, uczniowie i pracownicy szkoły. W części oficjalnej szkolny koordynator programu przedstawił sprawozdanie z realizacji programu. W części artystycznej wystąpili uczniowie klasy III B realizujący innowację pedagogiczną „ Na ratunek, czyli w służbie drugiemu człowiekowi” oraz zespół taneczny realizujący innowację pedagogiczną „ Podróż śladami śląskich przodków”. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na degustację zdrowych przekąsek, sałatek i ciast przygotowanych przez rodziców i pracowników szkoły.

 

2 marca 2018