CENTRUM NAUKI I ZABAWY EUGENIUSZ

Kołyska Newtona, Słońce i planety w konstrukcjach, w których można posłuchać odgłosów Wszechświata, puzzle rentgenowskie ze szkieletem człowieka, eksperymenty, od których włosy na głowie stają dęba, konstrukcje domów z ruchomymi elementami przedstawiające zasady oszczędzania energii – ponad 50 interaktywnych eksponatów zebranych w jednym miejscu. Galeria w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na łączącą edukację z zabawą ekspozycję Centrum Nauki i Zabawy EUGENIUSZ. Na wystawie świetnie bawiła się klasa 2d i 2e. Na każdego, kto odwiedził wystawę Centrum Nauki i Zabawy EUGENIUSZ czekały eksperymentowanie, samodzielnie odkrywanie tajników nauki, emocje i świetna zabawa. Eksponaty można było dotykać, uruchamiać, sprawdzać jak działają. Tę mądrą rozrywkę polecamy rodzinom i dzieciom. Była to dobra okazja by przekonać się jak fascynującą przygodą może być nauka.

18 kwietnia 2017